طراحی وب سایت و پرتال های سازمانی

بهترین روشهای بهینه سازی در 2013


بهینه سازی برای موتورهای جستجو، روند افزایش حجم و کیفیت ترافیک به سایت از SERPS است. دو بخش از جستجوگرها، بهینه سازی صفحه و بهینه سازی کردن صفحه وجود دارد. در زیر من به شما بهترین 10 موتور جستجو نکات بهینه سازی برای 2013 بازاریابی وب سایت:


1. کیفیت مطالب و محتوا

ایجاد محتوای با کیفیت یکی از عناصر مهم در بهینه سازی موتور جستجو می باشد. شما می توانید یک موقعیت بزرگ می کنید اگر شما یک پست خوب و نه به عنوان آن چیزی است که کاربران به طور مداوم در اینترنت به دنبال.

2. برچسب های HTML

برچسب نام، متا تگ توضیحات، تصویر دگرساز برچسب، برچسب H1 و H2 برچسب برچسب های مهم برای بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

3. ماده طول

توجه داشته باشید همیشه را که کیفیت بهتر از کمیت است. بنابراین هرگز جملات بی ارزش می نویسد صرفا برای بالا بردن تعداد کلمه.

4. دیگر موتورهای جستجو

هر موتور جستجو دارای الگوریتم خاص خود را به صفحات وب شاخص است. شما باید به مطالعه و تحقیق چگونه می توانید سایت خود را به آن موتور جستجو خاص بهینه سازی به طوری که شما یک شانس به نمایه و ذکر شده است.

5 ساختمان پیوند

یکی از بهترین بهینه سازی خارج از صفحه ساختمان پیوند است. اگر این تکنیک یکی از ابزار اصلی شما برای رتبه سپس شما باید به این نکته توجه شما را به متغیرهای زیر است.

1. همیشه لینک دهنده با کیفیت ساخت.
2. هرگز برای ایجاد لینک دهنده استفاده از برنامه های خودکار و یا اسکریپت. به یاد بیاورید کیفیت لینک دهنده است مفید تر از 100 لینک دهنده فقیر.
3. ایجاد هر دو بدون پیگیری و انجام دنبال لینک برگشت.
4. آیا هر روش آشغال برای ایجاد لینک دهنده استفاده نمی کند چرا که گوگل خوار شمردن این روش به عنوان آن را در برابر قوانین و مقررات است.

زیر ترفند شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد لینک های پشت قوی و با کیفیت:

1. مجوز های ارسال و مهمان
2. انجمن های ارسال و ویرایش
3. سایت اظهار نظر
4. راهنماها وب سایت ورود
5. ارسال یادداشت

6. از خرید مباحث Fiverr نمی

Fiverr یک محل عالی برای پول و همچنین خدمات برای فقط 5 دلار خرید است. به عنوان یک بازاریاب، Fiverr یک ایده بسیار بدی است زیرا بیش از 95٪ موتور جستجو بهینه سازی مباحث مرتبط با کنسرتهایی تقلید هستند.

7. کلید واژه تحقیقات

پژوهش کلید واژه شما تعیین موفقیت آنلاین است. شما باید به دقت به کلمات کلیدی که محبوب و ساده برای رتبه بندی را انتخاب کنید. شما می توانید استفاده از گوگل Adword ابزار در کلمه کلیدی را برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای شما.

8. جایگذاری کلید واژه

همانطور که شما کلمات کلیدی و اصلی را برای نصب بر روی سایت خود برداشت و سپس شما باید به جای کلمات کلیدی اصلی خود را در مکان های سمت راست در پست به یک فهرست در گوگل.

1. شما باید کلمات کلیدی اولیه خود را به تگ عنوان اضافه کنید.
2. شما باید کلمات کلیدی اصلی خود را به شرح متا تگ باشد.
3. شما باید شامل کلمات کلیدی اصلی خود را برای ارسال URL.

9. اضافه کردن نقشه سایت به وبلاگ شما

شما باید یک نقشه سایت برای وبلاگ خود اضافه کنید. اگر پلت فرم وبلاگ نویسی وردپرس است، با استفاده از یک پلاگین مانند گوگل XML Sitemaps آیا برای ایجاد نقشه سایت.

اشتراک گذاری در تلگرام