طراحی وب سایت و پرتال های سازمانی

راهکاری های افزایش رتبه سایت در گوگل و موتور های جستجوگر


یکی از بهترین راهها برای بازدید بیشتر سایت و بالا بردن ترافیک سایت داشتن افزایش رتبه سایت (سئو) در موتور های جستجو می باشد. از مواردی که برای افزایش رتبه سایت مورداستفاده قرار میگیرد استفاده از متا تگ ها می باشد چرا که با متا تگ سایت شما شناسایی می شود،موتور های جستجو ماهی یک بار سایت ها را مورد باز بینی قرار می دهد که اگر مطابقت نداشته باشد باعث کاهش رتبه می شود.


سایت شما هر چقدر مدت زمان ایجاد آن طولانی تر باشد ،در افزایش رتبه سایت بسیار مفید می باشد ولی این مورد به تنهایی درست نمی باشد چراکه بسیاری از سایت های که تازه درست شده اند با داشتن سئو و بک لینک ها باعث افزایش می شوند. دادن بک لینک از سایت های دیگر به سایت خود نیز یکی از عوامل افزایش سایت می شود.

از دیگر عوامل افزایش رتبه سایت ،قرار دادن اطلاعات و محتوا های مفید و ارزشمند در مورد محصولات یا خدمات خود به کاربران ارائه نمایند که باعث می شود تا بازدید کنندگان معمولی تبدیل به مشتری می شود. هر چه تعداد مطالب و صفحات سایت بیشتر باشد ،کلمات کلیدی نیز بیشتر می شود و سعی کنید از کلمات کلیدی پر کاربرد و بدون کپی استفاده شود و به روز رسانی شود.

برای اینکه افزایش رتبه سایت خود قرار دادن کلمات کلیدی سایت در دامنه وجود داشته باشد ،این کار باعث می شود تا مخاطبان خود نام سایت شما را فراموش نکند و همچنین نام آنها صریح و کوتاه باشد.

سن دامنه نیز هر چه دامنه طولانی تر باشد تاثیر در افزایش رتبه سایت دارد،اگر سایتتان در مدت زمان طولانی قطع بشود افزایش خود را از دست میدهید.

همچنین میزان کلیک خوری سایت شما نیز در بالا بردن رتبه شما برای موتورهای جستجو تاثیردارد.هر چه تعداد کلیک خوری سایت بالا باشد افزایش بیشتر می شود.

اشتراک گذاری در تلگرام