طراحی نرم افزارهای تحت وب

نرم افزار تحت وب یا (Web Based) همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد. اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد و یا کسب و کار شما می تواند با داشتن نرم افزاری بسیار چابک تر و پویا تر عمل کند حتما با ما تماس بگیرید.

در قسمت های بعدی لیست نرم افزار های تحت وب که گروه ما ارائه می دهد آمده است در صورت تمایل و متناسب با کسب و کار خود می توانید انواع نرم افزار ها را سفارش دهید.

علت برتری نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های ویندوزی چیست؟
نرم افزار های تحت وب در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و سرعت رشد بالایی دارند. علت برتری این نرم افزار ها نسبت به نرم افزار های تحت وب به چند عامل مهم بستگی دارد. از جمله مهمترین مسائل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت بالاتر : سرعت دسترسی به نرم افزار تحت وب بسیار بالاتر از نرم افزار های ویندوزی (تحت ویندوز) می باشد و براحتی و با هر دستگاه دیجیتالی مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ می توانید به آن متصل شوید. این نرم افزار ها نوعی خاص از نرم افزار های کلاینت و سرور هستند و روش روش طراحی مدرن تری نسبت به نرم افزار های ویندوزی دارند. این نرم افزار ها از یک هسته پایدار بهره می برند و آپدیت جدید نرم افزار در سطح شبکه جهانی تغییر می کند .
تنوع در طراحی نرم افزار تحت وب : در نرم افزار تحت وب طراحی از تنوع بالاتری برخوردار است . و در سطح جهانی نیز شرکت های بزرگی مانند گوگل متد هایی برای بهبود بخش ui برنامه های تحت وب ارائه می دهند. در نسخه های ویندوز این حجم طراحی بسیار کمتر دیده می شود.
از دیگر ویژگی های نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز این است که در این نرم افزار ها از یک پایگاه داده برای تمامی کاربران استفاده می شود و عملیات مختلفی مانند تراکنش های مالی، سفارشات، رزرو ها و عضویت در همان پایگاه داده هستند که در نتیجه آن از پراکندگی و تکرارا اطلاعات جلوگیری می شود. همچنین براحتی می توان از این پایگاه داده پشتیبان گیری نمود. همچنین برنامه تحت وب از تنوع الگوریتم های ریاضی و محاسباتی برخوردار اند و دسترسی در هر زمان و مکان از ویژگی های حرفه ای این نرم افزار ها می باشد.

 

فرایند سفارش نرم افزار تحت وب

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات نرم افزار آنلاین مد نظر شما طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، نرم افزار شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

مزیت های طراحی نرم افزار تحت وب

امن تر از نرم افزارهای ویندوزی هستند ! عدم نیاز به بکاپ گیری دستی و ذخیره در USB Flash و عدم نگهداری اطلاعات در موبایل یا رایانه قابل حمل
تیم ویستا قدم به قدم شما در حال استفاده اطلاعات حساس و مهم است پس همه تلاش خود را برای ساختار بهتر و امن تر کردن آن می کند.
نیاز به نصب و دانلود ندارد با یک مرورگر معمولی مانند فایرفاکس یا گوگل کروم از آن استفاده کنید.
نرم افزار تحت وب در هر زمان و مکان قابل اجرا و استفاده است.
همه چیز در یک جا قرار دارد تنها باید در حفظ رمز عبور خود کوشا باشید.
تضمین امنیت و نگهداری دیتا توسط تیم ویستا تضمین می شود.
همیشه از آخرین نسخه بدون نیاز به نصب و آپگرید توسط شما به روز می شود.
هیچ گاه نخواهید پرسید که آیا با دستگاه من سازگاری دارد !
در خانه یا در جاده با سرویس به صورت آنلاین کار کنید.
روزانه از دیتا شما بکاپ گرفته می شود.

"با ما به رویاهایتان رنگ واقعیت بپوشید و پله های ترقی رو پشت سر بگذارید .. "