درباره ما

 
درباره ما

گروه طراحان فناوران آینده

بیش از 10 سال است که گروه طراحان فناوران آینده در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

ما چگونه کار می کنیم؟
استراتژی مناسب، مسیری امن برای تحقق بخشیدن به کسب و کار های اینترنتی است ما چشم انداز های واقعی در دنیای کسب و کار اینترنتی را برای شما ترسیم می کنیم. با افق روشن هر کسب و کاری احتمال موفقیت بیشتری خواهد داشت.
تجربه طراحی
تجربه طراحی پلتفرم های گوناگون فعالیت در فضای کسب و کار اینترنتی از جمله وب سایت، اپلیکیشن، سایت اپ و... به ما این امکان را می دهد تا تجربیات خلاقانه، همراه با رعایت اصول و استاندارد ها را برای کارفرمایان رقم بزنیم.
توسعه
توسعه گاهی از طراحی مهم تر است. ورود به کسب و کار اینترنتی مستلزم درک و تجربه شناختی بالایی است. توسعه زمانی اتفاق می افتد که شما چالش ها و فرصت های بازار را تجربه کرده اید. تیم توسعه ما تجربیات بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 
نشان ها

جوایز و افتخارات کسب شده

 

طراحی پلتفرم ها پایان همکاری ما با شما نیست. مشاوره کسب و کار اینترنتی، سئو سایت، راهکارهای تبلیغاتی و بسیاری خدماتی که در فعالیت های اینترنتی در ادامه به آن ها نیاز دارید به صورتی تخصصی در گروه طراحان فناوران آینده ارایه می شود.

شما با خیال راحت می توانید با گروه طراحان فناوران آینده فعالیت خود را در کسب و کار های اینترنتی آغاز کنید. ما چالش های مسیر را می شناسیم و برای آنها راهکار هایی بر آمده از تجربه خواهیم داشت. پشتیبانی گروه طراحان فناوران آینده به صورت بسیار گسترده می باشد و نیاز کارفرمایان را مرتفع می سازد. این پشتیبانی ها شامل آموزش، ارایه خدمات اپراتوری و مسایل فنی اعم از امنیت، توسعه، بهینه سازی و… در ابعاد گسترده می باشد.

گروه طراحان فناوران آینده با بهره گیری از متخصصان فنی در زمینه طراحی و توسعه کسب و کار های اینترنتی با خدماتی گسترده کارفرمایان بسیاری را تاکنون همراهی کرده است. کارفرمایان شامل اشخاص حقیقی و حقوقی در ابعاد شرکتی، صنعتی، خدماتی و… رضایت بالایی را از همکاری با ما کسب کرده اند.

"با ما به رویاهایتان رنگ واقعیت بپوشید و پله های ترقی رو پشت سر بگذارید .. "