طراحی وب سایت مشاور املاک

 طراحی وب سایت املاک برای مشاورین املاک از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند معاملات ملکی را تسریع دهد. طراحی سایت مشاور املاک بسیار تخصصی بوده و بایستی نیازهای این صنف را برآورده سازد. وب سایت های مشاور املاک به لحاظ فراهم آوردن امکان جستجو ملک و خرید، فروش یا اجاره مسکن ها در فضای اینترنت مقبولیت فراوانی پیدا کرده اند، به طوری که طراحی سایت املاک و داشتن وب سایت برای مشاورین املاک امری ضروری گردیده است. استفاده از وب سایت برای مشاورین املاک مزایای فراوانی را در پی داشته است.

با طراحی وب سایت املاک هزینه ی روش های سنتی و قدیمی را نخواهیم داشت و به شکل هدفمند می توان مخاطبان را یافت. این امر بر رونق بنگاه های املاک و کسب و کارهای وابسته بسیار تاثیر دارد، همچنین افراد برای کارهای مربوط به خرید و فروش و یا اجاره املاک در زمان کوتاه به شکل موثر یاری داده می شوند.

با طراحی وب سایت املاک مشتریان به راحتی در خانه نشسته و به جستجوی ملک مورد نظر خود می پردازند !

طراحی وب سایت مشاور املاک چه مزایایی دارد؟
آسان شدن خرید یا اجازه خانه با طراحی سایت املاک! رجوع به بنگاه های مختلف معاملات ملکی و بررسی پرونده های گوناگون، زمان و هزینه بیشتری را برای افراد و حتی صاحبین بنگاه به دنبال دارد. با استفاده از وب سایت مشاور املاک به راحتی در موقعیت های گوناگون، خانه دلخواه را برای خود بیابید.

با طراحی وب سایت املاک یک بنگاه ۲۴ ساعته را داشته باشید! در بستر اینترنت می توانید با طراحی یک وب سایت در زمینه املاک به صورت ۲۴ ساعته به مخاطبین خود ارایه خدمت داده و طرفین از آن سود ببرند. این امر باعث می شود بدون مراجعه افراد به بنگاه به درخواست و هدف خود دست یافته و مزیت های این چنینی را برای طرفین فراهم آورد

طراحی سایت مشاور املاک هزینه های شما را کاهش می دهد! به لحاظ همیشگی بودن تبلیغات در وب سایت و از بین رفتن نیاز به تبلیغات سنتی و مداوم قبلی، در هزینه های شما به شکل موثر صرفه جویی می شود. با وب سایت کاهش نیروی کار مورد نیاز با توجه به خودکار شدن فرایند معرفی املاک، رخ داده و همچنین جلوگیری از رفت و آمدهای بی مورد باعث کاهش هزینه ها شده است. همچنین امکان پاسخگویی به تعداد بسیار زیادی از افراد در لحظه فراهم شده است.

با وب سایت های مشاور املاک دایره مشتریان خود را افزایش دهید! توجه داشته باشید که با داشتن یک وب سایت معتبر، دیگر محدود به یک محله یا منطقه برای بازاریابی ملک نیستید، بلکه دایره مشتریان شما بسیار گسترده شده و این امر به رشد کسب و کار شما بسیار کمک می کند. بدین صورت شما دیگر محدودیت جغرافیایی نداشته و خدمات وب سایت شما طیف بسیار بیشتری از مخاطبان را در بر می گیرد.

رضایت کاربران(مستاجر/صاحب خانه)! ارائه خدمات یک بنگاه معاملات ملکی به صورت آنلاین باعث کاهش هزینه ها و ایجاد رضایت حداکثری برای کاربران می شود. بنابراین به صاحبین بنگاه های معاملات املاک توصیه می شود با طراحی سایت، خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه دهند..

وب سایت مشاور املاک چه امکاناتی دارد؟
 برای طراحی سایت املاک یک سری امکانات عمومی وجود داشته که اکثر متقاضیان خواهان آن ها هستند، با این وجود امکان طراحی سفارشی و متناسب با نیاز های کارفرمایان وجود دارد. برخی از امکانات وب سایت املاک به شرح زیر می باشد.

امکان ثبت املاک توسط صاحبان املاک (جهت اجاره، رهن، فروش و ...)

امکان جستجوی املاک (دارای فیلتر ها و گزینه های جستجوی پیشرفته)

امکان مقایسه املاک با یکدیگر

لیست علاقه مندی های کاربران

امکان ثبت موقعیت جغرافیایی املاک روی نقشه گوگل

نمایش املاک در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها و ...)

امتیاز دهی به املاک توسط کاربران

ثبت و نمایش نظرات کاربران

ثبت نام و ورود کاربران به پنل کاربری (صاحبان ملک و مستاجران و خریداران)

امکان نمایش املاک خاص

امکان چت آنلاین برای کاربران

تماس با ما

درباره ما

امکان اشتراک گذاری املاک در تمامی شبکه های اجتماعی بوسیله کاربران

معرفی شبکه های اجتماعی

پروفایل کاربران

ارسال پیامک های اطلاع رسانی برای مشتریان (اطلاع رسانی درباره وضعیت املاک و ...)

امکان نمایش اخبار در وب سایت

امکان راه اندازی بخش بلاگ در وب سایت

پنل مدیریت

قیمت طراحی سایت املاک چگونه است؟
 در تعیین قیمت برای وب سایت های مشاور املاک بسته به امکاناتی که تعبیه می شود، قیمت نهایی مشخص می گردد. با این وجود برخی از بنگاه ها به صورت کاملا اختصاصی اقدام به سفارش وب سایت برای خود می نمایند که هزینه متفاوتی دارند. معمولا شرکت های طراحی سایت برای تعیین قیمت وب سایت ها بسته به امکاناتی که ارائه می شوند، نوع طراحی را به دسته های گوناگون پایه یا پیشرفته و ... تعیین می کنند. در هنگام سفارش وب سایت برای معاملات ملکی خود بسته به نوع سفارش، قیمت نهایی تعیین می شود. در مجموعه وب و سئو با کیفیت ترین و کاربر پسندترین وب سایت ها با قیمت مناسب طراحی و پیاده سازی می شوند.

طراحی سایت املاک و سئو و بهینه سازی آن
 جذب کاربران هدف از طریق شبکه های اجتماعی و موتورهای جست و جو بسیار مهم است. برای افزایش بازدیدکنندگان و مخاطبان از وب سایت نیاز به بهینه سازی و سئو آن مطابق با اصول موتورهای جست و جو می باشد. این امر می تواند مخاطبان بیشتری را برای وب سایت شما جذب کرده و به درآمد زایی شما کمک فراوانی بنماید. گسترش فضای مجازی و استفاده از اینترنت، باعث شده است افراد زیادی در موتورهای جست و جو به دنبال ملک برای خود باشند، اگر وب سایت مشاور املاک در نتایج موتورهای جست و جو در رتبه های بالا باشند، بدون شک طیف وسیعی از کاربران را به وب سایت شما هدایت می کنند. جهت این امر بهره بردن از مجموعه مجرب و استفاده از تکنیک های کلاه سفید برای رشد وب سایت شما بسیار سودمند است.

با طراحی سایت برای املاک می توانید به صورت آنلاین از ملک بازدید کنید!
 آیا می خواهید با چند کلیک ساده ملک و مشخصات آن را مشاهده نمایید؟! در هنگام طراحی سایت می توان مشخصات یک ملک را به صورت کاملا اختصاصی ثبت و درج نمود. حتی برای هر ملک گالری تصاویر فراهم آورد. نمای بیرون یا درون ملک را مشاهده نمود و بسیاری دیگر از این امکانات را برای هر ملکی ثبت کرد. برای طراحی بنگاه معاملات ملکی به صورت پیشرفته می توان نمای سه بعدی هر ملک را برای کاربر نشان داد که ویژگی بسیار ممتازی بوده و در طراحی سفارشی این امکان فراهم است. شاید شما برای بنگاه معاملات ملکی مورد نظر خود یک امکان خاص را مد نظر دارید، سفارش طراحی سایت در شرکت هایی که به صورت اختصاصی و سفارشی این کار را انجام می دهند، چنین امکاناتی را برای وب سایت شما می تواند فراهم آورد.

طراحی وب سایت مشاور املاک در وب و سئو
 با توجه به ضرورت طراحی وب حرفه ای برای وب سایت های املاک و توجه به کاربر پسند بودن آن و رفع نیازهای مخاطبان، انتخاب گروهی مجرب برای این امر بسیار لازم و ضروری است. قطعا داشتن ظاهر و گرافیک مناسب در مشتریان املاک تاثیرگذار بوده و آن ها را راغب به استفاده از خدمات وب سایت شما می نماید. از این رو مجموعه وب و سئو با سال ها تجربه در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت های مختلف اقدام به تهیه و پشتیبانی وب سایت های املاک مطابق با درخواست مشتریان می نماید.

در مجموعه وب و سئو از قالب های آماده استفاده نشده و صفر تا صد طراحی توسط برنامه نویسان مجرب انجام می شود.

مزایای طراحی وب سایت بنگاه معاملات املاک در وب و سئو
تکنولوژی های پیاده سازی بالا

امکان سفارشی ساختن وب سایت

طراحی واکنشگرا و متناسب با دستگاه های مختلف(گوشی تلفن هوشمند،آی پد ، لپ تاپ ، انواع مانیتور کامپیوتر خانگی و تلویزیون ها)

پیاده سازی راهکارهای امنیتی

سرعت بالای وب سایت برای کاربران، اگر وب سایتی کند باشد، کاربران در رجوع به آن دچار مشکل شده و ناراضی از آن خارج می شوند. سرعت وب سایت از کلیدی ترین و قدیمی ترین فاکتورها برای بررسی یک وب سایت ایده آل و قدرتمند است. برای بهینه سازی وب سایت از لحاظ سرعت نیاز به بکارگیری برنامه نویس مجرب است. در تیم وب و سئو به صورت حرفه ای بهینه سازی سرعت وب سایت انجام می شود.

بهینه سازی شده برای گوگل، خدمات تخصصی سئو وب سایت در مجموعه وب و سئو ارائه می شود. بهینه سازی تعداد بسیار زیادی از وب سایت های کاربر پسند از رزومه و نمونه کارهای مجموعه وب و سئو به حساب می آید.

قیمت مناسب طراحی وب سایت، در وب و سئو هزینه طراحی سایت متناسب ترین و با صرفه ترین قیمت محسوب می شود. وب سایتی شیک و مدرن با کدنویسی به روز با قیمت مناسب در وب و سئو ارائه می شود.

پشتیبانی فنی قوی

...

سفارش طراحی سایت املاک در وب و سئو
 برای سفارش طراحی سایت در مجموعه وب و سئو می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید. بعد از سفارش، تحلیل و نیازسنجی بنگاه معاملات ملکی صورت گرفته و متناسب با آن به کارفرما پنل داده می شود. فرایند تهیه و بارگذاری پس از سفارش در وب و سئو در سریعترین زمان ممکن انجام می گردد. بعد از بارگذاری عملیات تست و پشتیبانی وب سایت بنا به درخواست کارفرما صورت می گیرد.

با طراحی سایت برای بنگاه معاملات ملکی خود از رقیبان پیشی بگیرید!

ارسال دیدگاه :